Sinu Akaši kroonikate lugemine

Akaši kroonikaid võid vaadelda kui energeetilist raamatukogu, kus iga hinge kohta on kroonikad ehk sissekanded selle hinge teekonnast ja seda mitte ainult käesoleva kehastumisega seoses.

Ühendudes Sinu hinge kroonikatega saame Sinu teejuhtidelt paluda juhatust ja abi, mis võivad Sind praeguses hetkes toetada ja suuremat selgust tuua. Me saame küsida erinevate teemade kohta, nt oma suhete, tervise, töö jmt seoses. Hea on, kui valmistad juba enne seanssi oma küsimused ette ning mõtled läbi, mis valdkonnas selgust ja juhatust otsid.

Vastused on minu senise kogemuse põhjal väga avardavad ja aitavad näha olukordi ja väljakutseid uues valguses, pakkudes tihti nt uue vaatenurga teemale, kus on tunne, et oled justkui kinni jäänud ja ei pääse edasi või kus valitseb segadus. Võib nt avastada, et mõne tänasel päeval aktuaalse teema või väljakutse juured on hoopis peidus mõne eelneva elu seikades, tegemistes või tegemata jätmistes, valikutes jmt. Selguse saamine aitab mõista, miks asjad on hetkel nii, nagu nad on ja see omakorda toob kergendust ning lõdvestab, kui oled pingesse läinud ja ei näe väljapääsu.

Akaši kroonikaid lugedes olen alati kogenud väga turvalist keskkonda ja armastavat kohalolu, kus puudub igasugune hinnangulisus ja kohtumõistmine. See on justkui tervendavas ja väestavas valguses, oma hinge valguses, oma hingekodu energias kümblemine – lisaks imelistele taipamistele ja äratundmisele, vastustele ja selgusele, mis on võimalik saada.

Kui tunned, et resoneerud ja see on just see, mida hetkel vajad, võta palun lahkesti ühendust. Lisainfo ja aja broneerimine: aive.roots@gmail.com

Soovitan ka oma märkmiku/päeviku kaasa võtta, et enda jaoks oluline kohe üles märkida.

Kohtumine toimub Devi Reikistuudios ja kestab tund aega.

Tasakaalupanus: 60.-

P.S. Lugemist saan teostada ka distantsilt. Küsi pakkumist!