KAUGTERVENDUSSEANSS

Selleks, et reikiseanssi vastu võtta, ei pea Reiki kanaliks olev inimene ja Reiki saaja viibima samas ruumis. Kõik toimib sama hästi ka siis, kui inimene võtab seanssi vastu näiteks omas kodus ja Reiki vahendaja on sel ajal temast kasvõi tuhandete kilomeetrite kaugusel. Kodus võib Reiki saaja jaoks seansi vastuvõtmine olla isegi kergem ja mugavam – lõdvestumine tuttavas keskkonnas on ju lihtsam.

Universaalse Elujõuenergiana voolab Reiki sõltumata ajast ja ruumist.

Kuidas see asi ikkagi toimib? Püüan seletada. Kõik me koosneme energiast ja samuti koosnevad energiast ka asjad meie ümber. Kujuta ette, et Universumis on rikkaliku materjaliga hiiglaslik raamatukogu, ning ka Sinu jaoks on seal just eraldi Sulle mõeldud reikiseansiga andmekogu. Sa aktiveerid selle oma taotlusega, mille Sulle enne seansi toimumist saadan. Ehk et see, millele suunad oma tähelepanu ja millele keskendud, aktiveerub. Ainuke erinevus on selles, et Universumi raamatukogu pole füüsiline ja seda andmekogu Sa enda kätte füüsiliselt võtta ei saa. Küll aga võid energia liikumist tunda vägagi füüsilisel tasandil. Eriti, kui Sul on mõni haige koht, võib valu esimeste reikiseansside ajal ja järel muutuda hoopis tugevamaks, selmet koheselt leeveneda ja füüsiline keha terveneda.

Lisaks Reikile palun seanssidel appi ka kristallide ja inglite tervendava energia.

Kaugseansi vastuvõtmiseks soovitan varuda endale umbes tund aega, mil Sul on võimalik olla segamatult lõõgastunud olekus, keskenduda üksnes endale ja kuulata tähelepanelikult iseennast.

Nii enne kui pärast seanssi joo piisaval hulgal puhast vett – keha tuleks küllaldaselt varustada vedelikuga, et aidata kehal puhastuda.

Hea on, kui saaksid pärast seanssi rahulikult toimetada, sul pole vaja kusagile kiirustada või ehk teisiti asjalik olla. Mõnusam on lasta seansi energiatel veel rahulikult settida.

Kui rääkida kaugseansist, on valida kahe variandi vahel – kas soovid seanssi lihtsalt kogeda, või soovid ka tagasisidet ja informatsiooni, mis jõuab seansi käigus minuni ja mille saadan pärast seanssi Sulle kirjalikult.

Tasakaalupanuse saad teha toetudes oma südame tunnetusele või, kes momendil oma tunnetust ei usalda, siis sulle on abiks rubriik Energiavahetus. Kõik, mida annad endast rõõmuga ja südamest tänulik olles välja, tuleb Sinu juurde tuhandekordselt tagasi – tervenemise, õnne, rõõmu, armastuse või külluse näol.

Oled oodatud kogema! Soovi korral võta ühendust ja broneeri aeg: aive.roots[at]gmail.com, või kirjuta sõnum FB postkasti Reiki ja kundalini jooga Aivega.

Kõik täiendavad küsimused on teretulnud 🙂

❤