KUNDALINI REIKI

KUNDALINI REIKI  

Lihtne enesetervendamise süsteem isiklikuks spirituaalseks arenguks ja kasvuks

Ole Gabrielsen

Pildi allikas: https://mansionoftheheart.miiduu.com/kundalini-reiki-training

Mis on reiki?

Reiki on universaalne eluenergia. Aktivatsioonide/Pühitsuste käigus avanevad Sinu energiakanalid ja -keskused (tšakrad) ning tugevneb energia juhtimise võime. Nii avaneb Sulle ligipääs sellele energiale ja oma käte läbi on võimalik seda edastada. Piisab ainult taotlusest, et energia “sisse lülitada”.

Reikit saab kasutada ka loomade, taimede, vee jne puhul. Lisaks kiireneb kundalini energia äratamise kaudu ka Sinu isiklik spirituaalne areng.

Mis on kundalini?

Üldjoontes tähendab kundalini, et energiakanalid ja -keskused on avatud ning selle kaudu on Sul ligipääs Maa energiale.

Juurtšakra – sabakondi juures asuv energiakeskus, on kundalini energia sissepääs. Energia voolab alates juurtšakrast läbi selgrookanali mööda keha ülespoole ja väljub pealael asuva kroontšakra kaudu.

Kundalini aktiveerumine tähendab, et teatud aja jooksul toimub tšakrate, energiakanalite ja keha täielik puhastumine.

Kundalini Reiki I, II ja III astme aktivatsioonid/häälestused saavad olla nii kontakt- kui ka kaugaktivatsioonid/-häälestused.

Tulemuse kvaliteeti ei mõjuta, kas aktiveerimine/häälestus on toimunud füüsilise kontakti (peale pandud käte abil) või eemalt kaugaktivatsiooni/-häälestuse teel.

Iga läbitud Kundalini Reiki astme kohta saad manuaali ja tunnistuse.

Kundalini Reiki

Kundalini Reiki on kanaldatud taanlase Ole Gabrielsen’i poolt ning on lihtne ja efektiivne energiatöö vorm, kuivõrd omavahel lõimuvad kundalini (Maa energia) ja reiki energia. Selle süsteemi puhul pole tarvis sümboleid. Kundalini Reiki meistrid on osavad manifesteerijad ning energiat suunab taotlus.

Kundalini Reiki regulaarse praktiseerimisega kaasneb:

* sageduse tõus;

* spirituaalne areng;

* parem tervis;

* suurem elujõud;

* rohkem energiat;

* ühendus Allikaga;

* tervem ja puhtam energiasüsteem;

* hea maandus.

Kundalini Reiki I

Esimese aktivatsiooni/häälestuse käigus avanevad energiakanalid ja reiki saab voolata. Häälestus mõjutab tšakraid nõnda, et eemalduvad blokeeringud ja takistused. Kogu energiasüsteem valmistatakse ette kundalini energia aktiveerumiseks vastavalt inimese valmisolekule. Kõige enam avanevad ja puhastuvad esimese häälestuse käigus kroontšakra, südametšakra ja käte tšakrad, et seeläbi tugevdada energia läbivoolu.

Tasakaalupanus Kundalini Reiki I astme kaugaktivatsiooni/-häälestuse eest on 77 eurot, osaledes kontaktaktivatsiooni/-häälestusega koolituspäeval 132 eurot.

Kundalini Reiki II

Reiki kanal tugevneb veelgi ning kundalini energia aktiveerub vastavalt inimese valmisolekule. Päikesepõimiku tšakra valmistatakse ette kundalini energia tõusuks. Viimane järgneb Kundalini Reiki III käigus. Lisaks sellele sisaldab Kundalini Reiki II spetsiaalset meditatsiooni, mis tõstab lühikese aja jooksul kundalini leeki ning puhastab ja tasakaalustab seeläbi efektiivselt kõiki tšakraid.

Tasakaalupanus Kundalini Reiki II astme kaug- või kontaktaktivatsiooni/-häälestuse eest on 50 eurot.

Kundalini Reiki III (Kundalini Reiki meister)

Eelnevaid aktivatsioone/häälestusi tugevdatakse veelgi ning avanevad kurgu-, päikesepõimiku, sakraal- ja juurtšakra. Kundalini energia muutub tugevamaks ning jõuab kroontšakrani ja väljub selle kaudu. Kundalini Reiki III astme aktivatsioonis/häälestuses sisalduvad veel:

1. Energia tasakaalustamine

2. Teemant-Reiki

3. Reiki kristalsetele struktuuridele

4. DNA-Reiki

5. Sünnitrauma-Reiki

6. Asukoha-Reiki

7. Möödunud elude Reiki

Lisaks sellele õpid, kuidas viia läbi Kundalini Reiki I, II ja III astme aktivatsioone/häälestusi.

Tasakaalupanus Kundalini Reiki III astme kaugaktivatsiooni/-häälestuse eest on 77 eurot, osaledes kontaktaktivatsiooni/-häälestusega koolituspäeval 150 eurot.

♥ ♥ ♥ Kui tundsid end kõnetatuna, oled teretulnud minuga ühendust võtma ning lepime aktivatsiooni/häälestuse aja kokku.

TÄHELEPANU!
Tõsiste terviseprobleemide puhul ei asenda Kundalini Reiki kui alternatiivne tervendusmeetod traditsioonilist arstiabi, vaid täiendab seda ning toetab tervenemist.