UUS! Draakoni reiki

Draakonite Iidne Tarkus

Aegade alguses olid Draakonid tasakaalu ja harmoonia hoidjad kõikjal, kus nad viibisid. Inimene oma väikluses ja egomeele teenimises, omakasu nimel tõega manipuleerides ning end südame juhatusest lahti ühendades, ei suutnud nende väekate valgusolenditega enam suhelda … suletud südametest sündisid vaid hirmulood ja tahtlikud möödarääkimised – valestimõistmised, mida on jagatud põlvest põlve …

Õnneks on Draakonid vanad ja targad hinged – Iidsed, kes teavad ning mõistavad, et illusioonide küüsis polegi võimalik selget pilti näha ja et hingedel on arenguks ja kasvuks olnud vaja läbi teha ka sellised kogemused, mis pole olnud meeldivate ja kergete killast. Noored hinged ei tee alati seda, mis on mõistlik, vaid õpivad läbi kogemuste ja saavad nõnda oma tarkuseterad kätte.

Viimastel aastatel olen tundnud nende Iidsete kohalolu ja läbi oma Kõrgema Mina kuulatanud ning kuulda võtnud nende armastusküllast juhatust.

Draakoni Reiki puhul tajun, et see on taas usaldama ja tingimusteta armastama ning andestama õppimise teekond – mäletamise, ärkamise, äratundmise, valgustumise teekond. Hirmud ja energiate blokeeringud, mis on tekitanud mittemõistmist ja loonud väärtõdesid, on küpsed lahustuma ja vabanema, et teha teed armastusküllasele loomisele – olles ühenduses Algallika ja Emakese Maa südamega, iseenda keskmes ja tasakaalus, tajudes peeneid harmoonia (taas)loomise võnkeid ja osates neid ka ise luua ning materiaalsesse maailma tuua/vahendada.

Draakonid on tingimusteta armastuse kehastajad, energiate transformeerimise meistrid – nemad on valmis meid sel teekonnal toetama, saatma ja juhendama. Kas meie oleme valmis seda väge ja neid energiaid/ valguskoode/ tarkust/ teadmisi vastu võtma, endas aktiveerima ning kehastama?

Draakoni Reiki 1. aste

Koolitusel vahendan reikivoos Draakonite Iidset Tarkust – kõik jagatav baseerub läbi mu enda kogemuste ja selgete tajude saadud teadmistel, mida viimastel aastatel olen ise teadlikult rakendanud ja oma elus praktiseerinud, järjepidevalt kehastanud ja kehastan jätkuvalt. Tunnen, et aeg on jagamiseks küps. Draakoni Reiki sagedusi vastu võtta ja kõigi hingede hüvanguks vahendada, on väga ülendav ja väestav ning elumuutev kogemus.

Koolitusel räägime sellest, mis on hetkel eriti oluline – mida on hetke energiates oluline silmas pidada ja millest tasub kindlasti teadlik olla. Koolituse käigus leiavad aset jumalikult juhatatud Draakoni Reiki häälestused ja aktivatsioonid kõigi osalejate kõrgeima hingetee hüvanguks.

Draakoni Reiki on energiatöö meetod, mis sobib eriti hästi, kui oled huvitatud oma spirituaalse arengu ja kasvu toetamisest ning varjutöö tegemisest, oma varjude integreerimisest. 1. astme eesmärk ongi toetada Sinu enda teekonda – fookus on iseendal. Rahu, selgus, harmoonia, õnn ja küllus oma elu igas valdkonnas on juba Sinu – Sa ei pea seda välja teenima, see kuulub Sulle, sest võtsid selle sündides kaasa. Nii on. ♥

Draakoni Reiki regulaarse praktiseerimisega kaasnevad boonused:

* sageduse tõus ja kõrgemale eluliinile ankurdumine,

* teadvusetasandi avardumine,

* oma energiasüsteemi teadlik korrashoid,

* elementide tasakaal (maa, vesi, tuli, õhk) minus ja minu loomingus,

* ühendus Emakese Maa ja Algallika väega,

* Maagi, Meistri, Alkeemiku aktiveerumine – oled üha enam igas hetkes teadlikult kohal suveräänne Looja,

* sensitiivsete võimete aktiveerumine ja avaldumine,

* turvaliselt ja teadlikult erinevates energiates orienteerumise oskus.

Energiatöö võtted ja põhimõtted, mida sel koolitusel jagan, on mu enda poolt läbi proovitud ja need on end regulaarse praktika jooksul igapidi tõestanud.

Mida selle koolituse käigus veel kogeme:

* Draakoni energia tunnetamine,

* oma Draakoniga tutvumine/suhtlemine,

* Draakonite omadused ja kuidas need elementidega (maa, vesi, tuli, õhk) seotud on,

* koostöö Draakonitega – kuidas, millal, milleks jmt.

Mida Draakonid õigupoolest kaitsevad ja teised küsimused, mis on kerkinud või koolituse jooksul kerkivad … 🙂

NB!

Draakoni Reiki 1. astme koolitusele tuleku eelduseks on Kundalini Reiki I ja II astme aktivatsioon/häälestus ja/või eelnev energiatöö kogemus. Anna mulle huvi korral palun märku, millega seni oled tegelenud. Draakoni Reikit praktiseerides võid kogeda väga intensiivset energiat, sest see läbib kõik stagneerunud kihid, et jõuda Sinu tuumolemuseni. Mitte miski ei jää peitu ega varjatuks – kõik, mis varjutab Sinu tuumolemust ning kus oled armastuse/ südame/ oma hingega joondumusest väljas, saab läbi valgustatud.

Energia liigub sinna, kuhu me oma fookuse viime … kavatsus ja teadlik taotlus paneb energia liikuma, see on Kundalini Reiki vundament, millele lisandub oma mõtete kontrollida ja suunata suutmine ning fookuse hoidmine. Teiseks on Kundalini Reiki praktiseerimisega juba energiakanalid puhastatud ja energia liigub vabalt ning me saame sukelduda sügavustesse. Iseenda energiavälja tasakaalustamine ja korrashoid on põhiline oskus, mis on juba olemas. Kolmandaks, me saame sisuliste teemadega tegeleda, ei õpi enam baasteadmisi. Südamekeskus ja kroontšakra on juba aktiveeritud, teadmised energiasüsteemist on olemas ja sealt läheme edasi. Neljandaks aitab Kundalini Reiki energiavoogudega harjuda ja energiate liikumist paremini tundma õppida ning harjutada end energiaid lugema ja interpreteerima. Kõik see valmistab Sind ette Draakoni Reiki ülekanneteks, kus energia on tugev ja intensiivne – kõik, mis Sinus on, võimendub. On hea ja väga soovitatav, et oled endaga juba tööd teinud, nt end ebakõlalistest energiatest ja vanadest mõttemustritest/ uskumustest puhastanud, oma mentaal- ja emotsionaalkeha tasakaalustanud, oma valukehaga tegelenud jmt. Draakoni Reiki abil sukeldume veel sügavamale – kõik, mis varjutab Sinu tõelist olemust, tuleb pinnale. ♥

+

Draakoni Reiki on kindlasti ka neile, kellega Draakonid on juba ühendust võtnud, kes näevad neid ja suhtlevad nendega või tunnevad vastupandamatut tõmmet nende suunas.

Kui Sul tekib hetkel seda kõike lugedes tugev taipamine ja äratundmine, et see on Sulle, siis see ongi Sulle. 🙂

Tasakaalupanus: 181.- (sularahas kohapeal või arve alusel ülekandega)

Koolituselt saad manuaali, millele ka edaspidi toetuda.

Kui tundsid end kõnetatuna, oled teretulnud minuga ühendust võtma ning leiame ühise aja ja lubame koolitusel sündida.

Registreerumiseks kirjuta mulle: aive.roots@gmail.com

Armastuse ja tänuga Sinu kõrgeima tee hüvanguks

Aive

♥ ♥ ♥