KUNDALINI JOOGA

Minu vaimne nimi VIKRAM ANAND KAUR sümboliseerib kõikevõitvat vaprust kehastavat ning õnnest pakatavat printsessi, kellest kiirgav lõputu energia toob jumalikku õnnejoovastust kõigi teda ümbritsevate inimeste meeltesse ja südametesse.

***
Oled lahkesti palutud avastama koos minuga KUNDALINI JOOGA imelist maailma!

Kundalini jooga on joogi Bhajani õpetusel põhinev dünaamiline jooga, mis:
– aktiveerib keha isetervenemisvõimet
– stimuleerib tšakrasüsteemi
– tugevdab immuun- ja närvisüsteemi
– tasakaalustab näärmete tegevust
– puhastab keha kõigest ebavajalikust
– täidab sind elujõu ja -rõõmu ning rahuloluga

Kundalini jooga tunnis kanname valget (või heledat) ning soovitavalt naturaalsest materjalist riietust.

Vähemalt kaks tundi enne joogaga alustamist pole soovitav tugevalt süüa.

Kundalini jooga võlu on tööriistade rohkus – kriya’d (füüsilised harjutused), hingamine, meditatsioon, mantrad (helivibratsioon), mudrad (spetsiaalsed käteasendid), bandha’d (kehalukud), silmade fookuspunktid – mille käsitlemist õpime ja harjutame tunnis. Kõik need instrumendid panevad energiad kehas liikuma, avavad loovust ning aitavad olla see, kes sa tegelikult oled.

Kundalini jooga on teadlikkuse jooga. Kes Sinu elu juhib? Harjutades teadlikku kohalolekut, muutub maailm üha rohkem selliseks, millisena soovid seda kogeda. Ole oma elu meister, ja seda juba täna!

Öeldakse, et kundalini jooga on keha, meele ja hinge vahelist ühendust loov kiirtee. Kas soovid õppida elumere lainetel surfama või lubad lainetel end suvaliselt üles-alla pillutada?

Kutsun Sind koos endaga rännakule avastama kundalini jooga imepärast maailma ning iseennast! Loodan, et joogast kujuneb Sinu igapäevane kaaslane, mis toetab hakkamasaamist ka keerulistes olukordades ja aitab Sul püsida elumerelainetel.