MINUST

Tere, armas teekaaslane!

Mina olen Aive, kaksikhinge aktivatsiooniga spirituaalne nõustaja, kollektiivse naisenergia tervendaja, jumaliku valguse ja armastuse kanal.

Et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama kaugemalt. 🙂

Juba aastaid on minu lemmikkoht Antoine de Saint-Exupery raamatus “Väike prints” järgnev: “Siin on minu saladus. See on väga lihtne: ainult südamega näed hästi. Kõige tähtsam on silmale nähtamatu.”

Ja seda südamega vaatamist ja silmale nähtamatu usaldamist olen teadlikult praktiseerinud viimased aastad.

Olen väga tänulik oma esimesele Reiki õpetajale Stella Shaktile, kes avas mulle ukse Maagilise Reiki maailma ehk südamega vaatamise ja nägemise tarkusele. Samuti olen tänulik oma teisele Reiki õpetajale Marge Karule ja Mercari liini Reiki inglitele. See rännak on viinud mind ka mu järgmise õpetaja Kaia-Liisa Reinuti ja Kristalli-Reiki juurde. Diana Toomla juhendas mind minu südameruumi rännakutel ja ingliterapeudiks küpsemise protsessis. Mu teekond on mind viinud ka Kundalini Reiki ja Draakoni Reiki tarkusi uurima ning teetatervenduse abil oma uskumuste süsteemidesse kaevuma.

Südamest tänulik olen Universumile, kes viis mind kokku kõigi nende inimestega, keda olen kohanud oma eluteel ja kes ühtlasi on olnud ka minu õpetajateks.

Enamuse oma koolis töötamise ajast ehk ligi 20 aastat olen olnud nö „kahepaikne”, ja see on olnud suurepärane elukool – elu on olnud mulle väga heaks õpetajaks. Mitmes kohas töötamise puhul on logistika ja mitme asja ühendamine harmoonilisse kooseksisteerimisse olnud omamoodi põnev väljakutse, nüüd ütleksin juba pigem, et – võimalus. 🙂 Praegu tunnen sarnast olukorda oma mõtete ja tunnete puhul, sest ka see mõistuse ja südame võlumine koostöisele lainele on olnud päris paras pähkel … aga pähklid mulle meeldivad. 🙂

KUIDAS MINUST SAI LASTEJOOGA ÕPETAJA

Pärast 16 aastat, mil töötasin erinevates koolides õpetajana, jõudsin arusaamisele, et pean leidma midagi uut, midagi kandvat ja hinge toitvat. Samuti täheldasin, et lapsed ja noored vajavad midagi, mis aitaks neil keskenduda ja paremini oma emotsioone juhtida. Selles kontekstis huvitusin üha enam joogast ja meditatsioonist ning püüdsin antud valdkondi siduda oma igapäevase õpetajatööga. Loogilise jätkuna jõudsin südame kutsel ja suunamisel lastejooga õpetajate kursusele. Üks täiendas teist ja rõõmu tõi see nii lastele kui mulle endale.

Õppimine lastejooga õpetajaks avas mulle võimaluse tervendada ka ennast, endale andestada, see tõi uusi äratundmisi. Alguses oli pidev endaga tegelemine pigem natuke juhuslikku laadi, ent õppimise käigus sai sellest aina enam teadliku enesearengu praktika. Täna on meditatsioon ja jooga minu igapäevased kaaslased ning toetajad. Olen õppinud ennast kuulama, ennast aktsepteerima ja – endale hinnangute andmisest loobumist õpin ikka veel. 🙂

Selles elukoolis olen jätkuvalt õpilane. Lastele mõeldud joogatundides läheme koos lastega ühisele avastusretkele ja tunneme rõõmu koosolemisest ja loovast tegevusest. Koos teeme joogaharjutusi ning õpime hakkama saama oma emotsioonide ja igapäevaste väljakutsetega. Jõudsin ka selle avastuseni, et lastejooga tunde vajavad isegi täiskasvanud – tegelikult nemad lausa eriti. 🙂

KUNDALINI JOOGAGA ISEENDANI

Mind on alati lummanud inimmeele keerukus ja trikirohkus ning küsimus, kuidas kõige sellega toime tulla. Meditatsiooni ja erinevate füüsiliste harjutustega, mille eesmärgiks tasakaal ja rahulolu, olen hobi korras tegelenud juba aastakümneid. Oma elu esimesse kundalini jooga tundi jõudsin alles 2014. Sellele järgnes kiire äratundmine, et olen kohal. Kundalini jooga õpetajate koolitus – see on olnud imeline meenutamise teekond – mitte uue asja õppimine, vaid juba tuttavate teadmiste ja tarkuste meelde tuletamine.

Minu mõtisklused kundalini joogaga seoses, et saata välja kutsung kõigile, kes resoneeruvad, oli asjade loomulik kulg:

Kundalini jooga on teadlikkuse jooga. Kes Sinu elu juhib? Harjutades teadlikku kohalolekut, muutub maailm üha rohkem selliseks, millisena soovid seda kogeda. Ole oma elu meister, ja seda juba täna! Öeldakse, et kundalini jooga on keha, meele ja hinge vahelist ühendust loov kiirtee. Kas soovid õppida elumere lainetel surfama või lubad lainetel end suvaliselt üles-alla pillutada?

Kutsun Sind koos endaga rännakule avastama kundalini jooga imepärast maailma ning iseennast! Loodan, et joogast kujuneb Sinu igapäevane kaaslane, mis toetab hakkamasaamist ka keerulistes olukordades ja aitab Sul püsida elumerelainetel.”

Kui nüüd pähklite juurde tagasi tulla, siis ega uus „pähkel” ei lasknud end kaua oodata. Järsku sadas minu ellu kaksikhinge aktivatsioon, mida ma enda teada tellinud ega soovinud polnud, aga seal see spirituaalse ärkamise protsess siis järsku oli ja mul polnud teist võimalust, kui sellega tegelema hakata, sest kõiki oma energiatööst tuttavaid võtteid kasutades (mida pole just vähe …) mul neid „sümptomeid” ära kaotada ei õnnestunud. Ja kuivõrd see lugu hakkas juba päris tõsiselt mu „tavaelu” segama ning muutus ka emotsionaalselt väsitavaks ja kurnas energiat, tuli mul ka selles osas mingi lahendus leida. Kaevusin endasse ja leidsin oiiii kui palju kihte, mida läbi töötada ja transformeerida. Leidsin üles luukered oma kappides (just nimelt kappides, sest tuli välja, et neid on rohkem kui üks …) ja vaatasin tõtt oma varjupoolega. Kui olin ühe korra mustas augus ära käinud, mida ka hinge pimedaks ööks nimetatakse ja sealt välja roninud, teadsin, et saan ka edaspidi kõigega, mis minu teele veereb, hakkama. Vähemalt selle kindluse andis too sel hetkel üsna koledalt õudse ja ebameeldivana tunduv kogemus mulle küll. Ja siis sain aru, miks mu sisemine juhatus mind nii kindlakäeliselt ja järjepidevalt kõigi nende eelnevalt nimetatud abivahendite/tehnikate/meetodite (reiki, jooga, teetatervendus, inglite ja teiste abiliste kutsumise oskus) omandamiseni suunas.

Mida aeg edasi, seda selgemaks muutus mu hinge ja mu vaimsete teejuhtide juhatus. Ja mu hinge eesmärk koputas mu uksele – kollektiivse naisenergia tervendaja. Just sellises sõnastuses jõudis see minuni. Mis? Mismoodi? Mida mul teha tuleb? Esialgne segadus asendus üsna pea väga selgete juhistega/teadmisega, mida ja millal ja mismoodi teha. Kaugseansside loomine ja vahendamine nt on osa sellest protsessist. See on mind viinud mäletamisse, kuidas olla puhas kanal jumalikule valgusele ja armastusele, et võtta vastu sõnumeid, mis on kõigi kõrgeimaks hüvanguks.

Tuli ka selgitus, et kollektiivse naisenergia tervendamine pole seotud ainut ühe naise ja tema käesoleva elu piirjoontega, see lugu ulatub kaugemale ühest põlvkonnast ja sügavamale ühest ajaringist. Ja see pole seotud ainult naistega, vaid ka meestega, kes on enda sees oma naisenergia ära tundnud, sellele ärganud ning valmis selle au sisse tõstma.

Samuti juhatati mind järgmiste küsimusteni, mis kõnetavad neid, kes on valmis nägema ja kuulma.

Kuidas südamega ühenduses olles duaalsust taltsutada?

Kuidas jõuda puudusteadvusest küllusteadvusse?

Kuidas jõuda lahusolekust ja eraldatusest, draamadest ja egomängudest iseenda tuum- ehk pärisolemusega ühendusesoleku, üksolemise, oma hinge ning vaimutarkusega lõimumiseni?

Kas oled segaduses ja otsid selgust, avaramat mõistmist?

Kas oled valmis oma hingetarkusele ja vaimule ärkama?

Kas mõistad, et kõik sinu kogemused on sinu enda looming?

Kas oled valmis oma loomingu eest vastutust võtma?

Mida räägib sinu füüsiline keha ja mida sinu energia?

Missugused on sinu uskumused?

Mis sind käivitab?

Mis täidab sind rõõmu ja kergusega?

Mis sind inspireerib?

Minu koolitused, tunnid ja seansid on taotlusega olla iga osaleja kõrgeima tee hüvanguks. Need võivad sind sinu vaimsel enesearengu teel edasi viia, tuua taipamisi ja mõistmist, ülendada, tervendada, tasakaalustada ja tõmmata magnetina ligi lahenduste energiat – ehk, et tegelikult toimub sinu teadvuse tasandi laienemine, avardumine. See, mida jagan, on ühtlasi see, kuidas ma ise oma elu loon. Kõik jagatu olen ma ise läbi kogenud ja testinud. Olen oma spirituaalsel teekonnal läbi tulnud väga keerukatest ja rasketest olukordadest ning seetõttu mõistan ka, milliste väljakutsetega sina rinda pistad.

Kui oled segaduses ja otsid juhatust, saan sind toetada ja suunata, sulle nõuga abiks olla ehk piltlikult öeldes näitan sulle peeglina teemasid, kus on tasakaalutus ja vajadus tervendamise järele. Suur sisemine töö on sinu enda teha.

Kõik saab alguse sinu enda teadlikust valikust asuda vaimse enesearengu teekonnale või sellel jätkata ja sinu vaba tahtega tehtud otsusest lubada muutustel ja tervenemisel ehk terviklikkusega lõimumisel sündida.

Soovin sulle helget teekonda!

Enesearengu teekonda toetavad kontakt- ja kaugseansid toimuvad reiki, jumaliku valguse ja armastuse voos. Vastavalt juhatusele saame seansid siduda inglite, kristallide, taimevaimude ja kaartide sõnumitega. Sina ise valid, mis sind kõnetab ja kuidas oma teekonda luua ja kogeda soovid.

Küsi lisa ja/või broneeri aeg: aive.roots@gmail.com

Armastusega

Aive

 

MINU TEEKOND (pole kronoloogiline 🙂 ) :

Maagilise Reiki I, II ja III aste (Stella Shakti)

Reiki Mercar I, II ja III aste (Marge Karu)

Kristalli-Reiki I ja II aste (Kaia-Liisa Reinut)

Ingliterapeutide ja südameruumi rännakuteraapia koolitus (Diana Toomla)

Kundalini Reiki I, II ja III aste (Silvia Dentler, Saksamaa; Ole Gabrielsen, Taani)

Draakoni Reiki I ja II aste (Silvia Dentler, Saksamaa)

Teetatervendamise baaskoolitus (Tiia Lõoke)

Kanaldamisseminar (Riina Grethiel)

Kehateadlikkuse äratamise intensiivkursus: TEADLIK KEHA – TÕELINE KEHA (Riina Grethiel)

Üliteadvuse praktika (Kristiina Raie)

Lastejooga õpetajate koolitus

KRI rahvusvaheline kundalini jooga õpetajate koolituse 1. tase