REIKI LOOMADELE

Reikiseanss loomale ei erine väga palju seansist inimesele. Ka looma puhul asetab reiki vahendaja käed looma kehale või selle kohale teatud positsioonidele. Vahe on selles, et loom ei ütle sõnadega välja, kust tal valutab või mis talle muret teeb.
Mõnikord on tarvis nii neljajalgset kui tema omanikku reikitada. Kui omanik on näiteks närviline, siis võib see ka loomale üle kanduda jne. Iga olukord on ainulaadne ja täpselt sellisena me seda vaatlemegi. Enne seanssi võib kuluda aega, et olukord nö “kaardistada”. Ma olen koos nii looma kui omanikuga ja tunnetan. Vastavalt saadud infole, lepime kokku, kuidas edasi toimetada. Iga loom on erinev ja temaga tegelemine võtab täpselt nii palju aega ja nii mitu seanssi, kui on tarvis.

Reikist võib abi olla nii looma tervise- kui käitumisprobleemide puhul. See ei tähenda, et loomaarsti poole pole üldse tarvis pöörduda. Kindlasti on olukordi, kus see on väga vajalik. Reiki saab seejuures olla toetavaks lüliks, sest aitab
* looma rahustada,
* tema enesetunnet parandada,
* tervenemisprotsesse kiirendada,
* valu ja hirmu vähendada.
Reiki on suurepärane vahend ennetamaks kriitilisi olukordi.
Samuti on reikist abi, kui loomal on ees ärevust või hirmu tekitav situatsioon (nt võistlustel osalemine, pikk reis, omaniku vahetus, hirm teatud asjade ees jne).

Reiki on kättesaadav kõigile ja kõik saavad reiki edastamisega hakkama. Iga loomaomanik saab osaleda reiki koolitusel ning siis ise oma lemmikule reikit vahendada. Ent saab loomulikult kutsuda appi ka reiki vahendaja.
Oluline on igal juhul, et reikit ei suruta lemmikule peale. Kui loom tunneb, et tal on abi vaja, siis võtab ta heal meelel reikiseanssi vastu ning pöörab end reiki vahendaja käte all just nõnda, et need kohad saavad “läbi töötatud”, mis seda vajavad. Kui seanss on looma jaoks lõppenud, siis ta jalutab lihtsalt minema või pöörab end eemale.

Häid tulemusi võib saavutada, kui loomaga teha väikeste vahedega läbi mitu seanssi järjest ning kui alati pole võimalik füüsiliselt samas ruumis viibida, on kaugreikiseanss üks võimalus, mida kaaluda. Loomad võtavad ka distantsilt energiat väga hästi vastu. Neil pole eelarvamusi ega kahtlusi asja toimimise suhtes. Energia liigub vahemaast hoolimata ja nõnda saavad loomad ka kaugseansi puhul täpselt neile vajalikku abi või toetust.

Aitäh, et võime elada maailmas, kus igaüks kohtleb kõike elavat austusega ning kõik elusolendid on alati hoitud ja armastatud. Reikiga tegelemine on üks viis sellist teadlikku ja armastavat eluviisi igapäevaselt luua ja kogeda.

Kui tundsid end kõnetatuna või arvad, et Sinu lemmik võiks end kõnetatuna tunda, oled teretulnud minuga ühendust võtma.