Jumalannade teekond

Hingehelina õhtutest Jumalannadele on välja kujunenud TEEKOND.

Hetkel on meil kontseptsioonina olemas ja läbitud teekonna esimene ja teine osa.

Teekonna kolmas osa on loomisel.

Iga teekonna osa koosneb kaheksast kohtumisest (ühe kestus 2,5-3 tundi).

Jumalannade teekonna esimese osa kutsung, kus liigume edasi tšakrapõhiselt ja õpime end nii seest kui väljast põhjalikult tundma:

Armsad Imelised,
kuulen juhatust kutsuda kokku naistering ja luua ühiselt teemaõhtud, kus keskendume tšakratele, aga suures plaanis joondume tingimusteta armastuse ja iseenda väega.

Nimetus „Hingehelina õhtu Jumalannadele” kannab üsna hästi ideed, millel see sari baseerub. Igal hingel on oma heli, oma laul, oma kutsung, oma signatuur. Tasakaalus energiakeskused vibreerivad harmooniliselt. Kui nt üks energiakeskustest on häälest ära, läheb terve süsteem ebakõlaliseks. See ebakõla ei pea end füüsilisel tasandil ilmutama, et meie tähelepanu pälvida. Nendel õhtutel me kuulatame iseenda helinat, häälestume enda energiale. Ebakõla ilmnedes saame selle ise tasakaalustada ja vajadusel tervendame end energeetiliselt oma hinge juhatusel.

.

Teekonna esimene kohtumine on pühendatud juurtšakra teemadele – see on meie vundament (ellujäämine, turvatunne, maandatus ja enda keskmes olek, stabiilsus, enda aktsepteerimine, harjumused, hirmud, ebakindlus). Selle tšakraga seostatakse punast värvi – võid panna selga ja/või kaasa võtta midagi punast. Kui on võimalik, pane palun selga pikk alt laienev seelik. Oma mustad, pruunid, punased kristallid/ehted võid samuti me ringi kaasa võtta, et valguse ja armastuse vägi neid laadida saaks.

Lubame kõigel tõusta ja nähtavaks/kuuldavaks saada, mis end ilmutab. Me võtame iseennast armastavalt vastu. Oleme valmis ka selleks, et võivad tõusta vanad, haiget tegevad teemad, et võib end näidata see, mis vajab tervendust/ tasakaalustust/ vabanemist/ teadlikku vabastamist/ teadvustamist. Seepärast on meil käepärast ja tutvume lähemalt ka erinavate vahendite ja võimalustega, kuidas end toetada:
→ hingamistehnikad
→ tantsuline voolamine/liikumine, muusika
→ juhendatud meditatsioonid
→ aroomiteraapia terapeutiliste eeterlike õlidega
→ kristallid
→ joogaharjutused
→ inspireerivad sõnumid oraaklikaartidelt ehk Sinu intuitsiooni juhatus
→ meditatiivne puhkus/lõdvestus reikivoos

Teemaõhtute sarja kuulub kokku 8 kohtumist:
Juurtšakra – meie vundament
Sakraalkeskus
Päikesepõimik
Südamekeskus
Kurgutšakra
Kolmanda silma tšakra
Kroonkeskus
Püha Süda, kausaaltšakra, Maatähe, Hingetähe ja Tähevärava tšakra

Neid koosloomisi võime vaadelda kui lisa reikikoolitustele ja joogapraktikatele või lihtsalt osa enda tundmaõppimise protsessist. Kõik, kes tunnevad kutset, on teretulnud osalema ja kogema. Me keskendume suures osas energia tunnetamisele ja „lugemisele”, harjutame kohalolu, saame teadlikuks suuremast pildist/plaanist, oleme vaatlejad/kogejad/märkajad.

Soovitan kaasa võtta oma märkmiku/päeviku ja kirjutusvahendi, kui soovid õhtu jooksul (nt kohe meditatsiooni järel) enda jaoks olulise üles märkida. Kuna oleme lõdvestunud, ent samas ärksad ja vastuvõtlikud, võime paremini kuulda oma sisemist juhatust, saada sõnumeid ja vastuseid küsimustele, mis on kaua aega peas tiirelnud, võivad tulla taipamised jmt.

Jumalannade teekonna teise osa puhul toetume ka tšakrasüsteemile, ent avardame vaadet ja võtame täpsemalt luubi alla üles kerkivad teemad suguvõsaliinist ning karmaga seonduva. Ema- ja isaliiniga seonduvad teemad on me fookuses, nagu ka sisemise nais- ja meesenergia tasakaaluga seonduv. Vanade ja ebakõlaliste teemade lahendamisel kutsume appi valgusmaailma väekad. Mina toetan me teekonda jumaliku valguse ja armastuse kanalina, vajadusel reikiseansiga grupile.

See on teekond iseendasse, oma tuumani, mis küsib Sinult omajagu vaprust.
Me vaatame otsa oma varjukülgedele.
Kuidas Sa mõtled?
Millised on Sinu uskumused?
Kus on blokeeringud, mis ei luba Sul elada oma elu külluses ja rõõmus, rahulolus ja armastuses?
Iga oma varju valguse kätte toomisega astudki oma väkke, hakkad teadlikult looma oma elu. Kui võtad vastu ka oma varjuküljed, võtad iseennast tingimusteta vastu, ja see on võti.

Jumalannade teekonna kolmanda osa jaoks oled valmis,

kui oled iseennast ja oma energiasüsteemi väga hästi tundma õppinud ning haldad juba nii enda energiat kui oskad teisi energiaid, mis on sisenenud Sinu energiavälja või millega kokku puutud, ära tunda. Sa tead ja oled kogenud, et Sa pole sinu mõtted, vaid et mõtteid on võimalik vaadelda, neid kinni keerata ja päris kindlasti oskad neid juhtida. Sa tunned oma keha ja kuuled ning kuulad keha sõnumeid – tunded ja keha tundmused on sinu teejuhtideks igapäevaselt. Sa ei karda oma emotsioone, Sa tunned ja tead neid, Sa oskad neist välja lugeda sõnumid ja sisemise juhatuse. Sinu kõhutunne ja peenelt häälestunud intuitsioon on Sinu igapäevased suunajad ja teejuhid. Sa oled ühenduses oma hingega ning vertikaalselt joondunud või joondumas.

Mida teekonna kolmas osa sulle pakkuda saab?

* teadvusetasandi avardumine

* turvaliselt ja teadlikult erinevates energiates navigeerimise oskus

* kosmiliste ja galaktiliste teadmiste aktiveerimine

* oma meistripotentsiaali aktiveerimine

* pühitsused ja initsiatsioonid oma kõrgematelt aspektidelt

Lisainfoks kirjuta mulle palun: aive.roots@gmail.com

Armastuse ja tänuga Sinu kõrgeima tee hüvanguks

Aive