Kaugseanss “Puhtus” 15.-16. juulil

Armas teekaaslane,

on aeg deklareerida oma puutumatust ja pühenduda oma puhtusele. Võõrastel sissetungijatel pole Sinu energiavälja asja. Selleks on vaja Sinu selget otsust ja kinnitust, et Sinu energiaväli on puutumatu ja puhas, et Sa oled suveräänne olend, oma reaalsuse looja. On aeg lõpetada madalama sagedusega energiale „toidulauaks” olemine … Igaüks, kes on oma südame ja hingega ühenduses, suudab ühenduda otse Allika ja Emakese Maaga ning nõnda oma energiavarusid täiendada, olles samal ajal valguse sillaks maa ja taeva vahel. Sellise otseühenduse puhul pole mitte kõige vähematki vajadust kedagi ärritada või solvata või otsatult kuri olla või mingeid manipulatsioone ette võtta (nt kellegi vaba tahtega vastuolus teda mingeid asju tegema meelitada või mõjutada), et tema energia kätte saada – kõik need on energiavampiirluse vormid. Nimekirja võiks jätkata päris pikalt, aga ma usun, et saite juba ettekujutuse, mida silmas pean. Sellise energiaga ühenduses olek ja ainuüksi sellele mõtlemine täidab mind väga ebameeldiva tundega … selles pole midagi väärikat, selles puudub soojus ja hoolimine, see on südametu … Selles pole armastust … Armastus ei ole kaup. Armastus ei ole tehing. See pole midagi, mida saab osta või vahetada või millega kaubelda … See kas on või seda pole.Kust ma tean, kas keegi mind ära kasutab?

Vaata südamega, kuula kehaga – keha ei valeta, energia ei valeta – kui tekib halb tunne, siis ongi tavaliselt asi halb ja vastupidi, kui tunne on hea, siis just seda Su hing Sind tegema juhatabki. 🙂

Kaugseansi käigus vabastame Sinu energiavälja võõrastest energiatest, millel pole Sinuga häid plaane ja täidame Sind Allika valguse ja armastusega, et kõik ebakõlaline Sinu sisemisele silmale selgelt äratuntavaks saab. Et saaksid ise oma vaba tahet kasutades otsustada, millel on Sinu elus koht ja millel mitte.

Kogu see sissejuhatus kõlab nagu suurpuhastus ja on ka natuke see tunne, et täiskuu väge endale appi paludes me ühe suuremat sorti energeetilise suurpuhastuse ette võtamegi.

Kui leidsid eelnevast midagi, mis kõnetas, oled südamest teretulnud osalema ja kogema.

Kaugseanss on seadistatud olema Sinu kõrgeima tee toetuseks ja alati Sinu hüvanguks.Seansi saad aktiveerida ja vastu võttareedel, 15. juulil kl 20:20 ja laupäeval, 16. juulil kl 22:22 vahel.

Tasakaalupanus sinuga resoneeruvas summas, kanna palun

Imetabane OÜ kontole

IBAN EE542200221067539403 (Swedbank),

selgitusega “Kaugseanss 15.07.”

Helget kogemust ja imelist kulgemist!

Armastuse ja tänuga 💞Aive