Kaugseanss “Vabadus” 1.-2. juulil

Armas teekaaslane, suur tänu mu kutsungini jõudmast!

Hinge tervenemise järel terveneb ka füüsiline keha ning loob end täiuslik tasakaal Sinu elu igas valdkonnas – maine ja vaimne on ideaalses harmoonilises koosloomises ja kooskõlas. Nõnda lood Sa läbi enda Uut Maailma. Nõnda sünnib läbi Sinu Uus Maailm. Maailm, kus valitsevad voorused, kus on normiks olla kaastundlik, armastav, hoidev ja lugupidav kõigi elusolendite suhtes, kus igaüks vastutab enda tervenemise ehk tervikliku tasakaalu ja harmoonia taasloomise eest oma olemuse igal tasandil. Paradiisi maa peal loome me ise. Vabadus on vastutus, vastutus oma loomingu eest. Mida ja kuidas valid luua Sina? Hing teab ja süda juhatab.

Kutsun Sind energiaseansile oma hinge sageduses, kus kümbleme ja terveneme hingekodu toetavas energias. Kaugseanss on seadistatud olema Sinu kõrgeima tee toetuseks ja alati Sinu hüvanguks. Oled südamest teretulnud osalema ja kogema.

Seansi saad aktiveerida ja vastu võtta reedel, 01. juulil kl 20:20 ja laupäeval, 02. juulil kl 22:22 vahel.

Tasakaalupanus Sinuga resoneeruvas summas, kanna palun Imetabane OÜ kontole IBAN EE542200221067539403 (Swedbank), selgitusega “Kaugseanss 01.07.”

Et saaksin Sind nimeliselt kaugseansi hoitud ruumiga ühendada, anna oma osalemissoovist teada reedel, 01. juulil kl 19:30-ks. Registreerumisvormi leiad siit: https://forms.gle/eErvvwnBe7rzj8uWA Hiljemalt 01.07. kl 20:00 saadan Sulle taotluse, millega nimetet kaugseanss aktiveerida ning enda hüvanguks vastu võtta.

Helget kogemust ja imelist kulgemist! P.S. Seekord kulgeme selle loo saatel: https://www.youtube.com/watch?v=vgK_uM2OxtM

Armastuse ja tänuga

Aive