Teekond iseendasse

PERSONAALNE PAKETT suveks (juuni – august 2022), mis rõõmustab Sinu hinge ja südant ♥

Kuidas saada oma vägi tagasi, et olla

ise enda tervendaja,

Kuidas saada oma vägi tagasi, et olla

oma elu meister ja looja,

vaba, sõltumatu ja suveräänne?

Teekond iseendasse = iseendale pühendumine = NELI kohtumist (ühe kestus = orienteeruvalt 1,5 tundi)

NB! Juunis ja augustis on kontaktseansid võimalikud. JUULIS toimub töö DISTANTSILT.

Lähme koos sügavuti selle teemaga, mis Sul südamel, millega sooviksid tegeleda või mis seansside käigus üles kerkib ja end näitab. Keerame teema(d) lukust lahti.

Saad valida järgnevate seansside hulgast endale kõige paremini sobiva(d) või järele proovida kõik võimalused või kombineerime vastavalt olukorrale ja teemale:

* konsultatsioon/vestlus reikivoos

* Sinu energiavälja lugemine – Sulle kanaldatud sõnumite seanss

* Reiki kontaktseanss

* Reiki kaugseanss

* Sinu Akaši kroonikate lugemine

Need neli kohtumist saame jagada nt nelja nädala peale (üks kohtumine nädalas) või ka tihedamalt või hoopis harvemini (vaatame töö käigus, kuidas Sulle kõige parem ja sobivam on). Kohtumiste vahepeal võib toimuda iseseisev töö iseenda hüvanguks. See pole kohustus, aga seansi käigus võivad kerkida suunised või juhatus, mida saad ise praktiliselt teha. Iga seanss tõstab Sinu sagedust, seansside vahel on hea nt sageduse hoidmist praktiseerida. Nipid selleks on lihtsad ja vähe aega nõudvad ning sobivad igapäeva tegemiste ja toimetustega kenasti kokku. ♥

Miks oma sagedust tõsta?

Kõrgemas sageduses joondud kõrgema eluliiniga – koged rohkem rõõmu, rahu, armastust, selgust, küllust igal tasandil, oskad väljakutsed oma vaimseks kasvuks ja edenemiseks transformeerida, kuuled ning võtad kuulda hinge ja südame juhatust, kulged hoituses ja voos, avaned oma tõelisele olemusele.

Madalamat eluliini valides läbid oma õppetükke läbi kannatuste ja egomeele, teed karmarattas üha uusi ja uusi ringe, kordad samu mustreid, oled rahulolematu ja täitmatu ning tunned, et koguaeg on midagi justkui puudu ja on tunne, et Sa pole justkui Sina ise … Kui soovid teistmoodi kogemust, oleks abi sellest, kui hakkad valima teisiti. ♥

Mõne teema puhul on hea, kui keegi vaatleb olukorda kõrvalolija pilguga, kui näed ennast või situatsiooni justkui peeglist. Sügavuti minnes võib tekkida olukordi, kus kaob ülevaade ja selgus, tekib hirm, mis on meele loodud illusioon, et hoida Sind kinni vanas ja harjumuspärases, näiliselt turvalises.

Iseendasse süüvimise teekond on neile, kes söandavad ka oma varjupoolele ausalt otsa vaadata. Kuigi see võib olla ebamugav ja kohati ka ebameeldiv, avad end iga oma varju valgustamisega (mis pole midagi muud, kui enda tingimusteta vastuvõtmine) oma sisemise väe kogemisele ja Sinu teadvusetasand avardub. See tee on väljakutsetega ja kuigi põhitöö on Sinu enda teha, on siiski inimlikult hea ja toetav, kui tead, et Sa pole üksi. Paketi tellimine tähendab ühtlasi ka seda, et olen sel teekonnal Sinu jaoks olemas – täpselt sõnumi kaugusel. 🙂

Lisaboonus soovi korral:

Igapäevase turgutava/toetava lühisõnumi tellimise võimalus 21 päevaks = pilt/kaart + Sulle kanaldatud sõnum konkreetseks päevaks. ♥

Lühisõnum annab Sulle informatsiooni ja tagasisidet selle kohta, kus oma teekonnal parasjagu oled, millele hetkel tähelepanu pöörata, mida on raske märgata või mis on momendil tavateadvusele nähtamatu ning hoomamatu.

Kes on minuga juba rohkem kokku puutunud ja minuga koos töötanud, teavad, et ma kuulan ja usaldan sisemist juhatust. Käesolev kutsung ongi üleskutse personaalse lähenemisega energiatööle, kus saame teemadega tõeliselt sügavuti minna, lausa nende algpõhjuseni välja. Oleme tunnistajaks protsessile, kus maine ja vaimne lõimuvad, vastuolud lahustuvad, lubades harmoonial ja tasakaalul taas ellu ärgata.

Personaalse paketi suviselt sõbralik tasakaal: 222.- (ettemaksuna arve alusel)

Küsi lahkesti lisa või broneeri endale kohe esimene kohtumine: aive.roots@gmail.com

Armastuse ja tänuga Sinu kõrgeima tee hüvanguks

Aive