UUS! Individuaaltund

Individuaaltund sobib Sulle, kui sooviksid rohkem personaalset lähenemist kogeda, joogaga omas tempos tutvust teha, lisaselgitusi saada just Sind puudutavatel teemadel.

Individuaaltund on ka üks variant, kuidas saan Sind toetada parimal võimalikul viisil Sinu enesearengu teel hingerahu, füüsilise ja vaimse tervise suunas. See on tõeliselt hea võimalus endasse süüvimiseks ja enda tõelise olemusega parema kontakti leidmiseks.

Kõigepealt räägime sellest, millised teemad on hetkel Sinu elus aktuaalsed ja mida konkreetselt Sina vajad ning mis eesmärgid Sul on. 

Individuaaltund sisaldab nii füüsilisi harjutusi (sobiv krija ehk harjutuste seeria), erinevaid hingamistehnikaid (pranajaama) kui meditatsiooni ja lõdvestust.

Riietus: mugav, joogaharjutuste tegemist võimaldav.

Individuaaltund toimub kas stuudios Tassitäis (Saekoja 36a, Tartu) või Devi Reikistuudios (Pikk 12b, Tartu). Üks tund kestab 60-90 minutit.

Tasakaalupanus on 65.-

4x 90 minutit = 220.-

Aja broneerimiseks ja lisainfoks kirjuta palun: aive.roots@gmail.com

Minu vaimne nimi on Vikram Anand Kaur. Olen sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja, Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu liige ja juhendan kundalini jooga tunde Tartu Joogakeskuses ja Devi Reikistuudios ning viin läbi ka algajatele mõeldud kundalini jooga kursuseid.