UUS! Varjutöö seanss

Armsad teekaaslased,

on aeg ausalt üles tunnistada … ma olen leidnud oma kutsumuse … ma olen sellega võitluse lõpetanud ja selle omaks tunnistanud … Mu vaimsete teejuhtide suunamine ja juhatus on nii tugevad, et ma ei saa seda enam kuidagi eirata …

Olen päris pikalt maadelnud selle teemaga, ja pidanud seda pigem õnnetuseks kui õnnistuseks, et ma näen/tajun/tean liiga palju seda, millele inimene ise pole ehk üldse veel valmis otsa vaatama … See on justkui prožektor minu sees, detektor, mis leiab koha … pimeda koha … varju … ja suunab sellele tähelepanu … ausalt, ilustamata, nii nagu tajun, nii nagu on … Olen harjutanud end mitte kõike välja rääkima ja õppinud kannatlikkust. Kui oled valmis vastu võtma … iseennast täielikult vastu võtma, ka oma „pimekohti” nägema, sukelduma neisse, iseenda ees ilustamata ja ehedalt ning autentselt alasti seisma, siis tule ja räägime. Oma märkmiku/päeviku enda jaoks oluliste taipamiste ja märksõnade üles tähendamiseks võiksid ka kaasa võtta.

Ma olen iseennast korduvalt tükkideks lahti harutanud ja uuesti kokku nikerdanud. Ma tunnen neid hämaraid kohti, olen end päris sügavatesse ja pimedatesse aukudesse kaevanud, aga iga kord edeneb sellest sügavikust väljatulek ladusamalt. Ma tean, et saab ja on võimalik uuesti välja tulla. Minna saab just nii sügavale, kui Sa hetkel valmis oled.

Me ei pea vanades lugudes ja teemades, ikka ja jälle kerkivates mõttemustrites ja olukordades lõputult „müttama”. Haiget saanud osad Sinus ei pea (veritsevateks) haavadeks jääma. Oma erinevad tahud, aspektid, mida Sa pole osanud või suutnud vastu võtta või nendega tegeleda, ei pea jääma igavesti Sinu tähelepanu kerjama ja suvalistel hetkedel esile kerkima.

Üsna tihti on need vanad valud, pettumused, kurbus jmt nii sügavale ära peidetud, et Sa ise ei leia neid enam üles … see aga ei tähenda, et need kadunud oleks – need elavad oma elu edasi, varjudena. Sa õppisid end tuimestama, et ellu jääda, et hakkama saada, et tugev olla, sest oli tarvis … kuni see on märkamatult saanud uueks normaalsuseks …

Me eesmärgiks ei ole midagi ära kustutada, ära kaotada või eemale tõrjuda, vaid just vastupidi, täielikult vastu võtta, integreerida see osa, mis on olnud tõrjutud või eemale lükatud või mitte mõistetud või tohutult haiget saanut jmt.

Ja siis (ühel hetkel) me jõuame selle kohani, mida ma selle töö juures … varjutöö juures … kõige rohkem armastan. Energia, mis on kusagile kinni jäänud ja kinni olnud, pääseb vabalt liikuma läbi taipamise, läbi mõistmise, läbi endale kaastundlikult ruumi hoidmise, läbi armastuse ja aktsepteerimise – see on nii eriline hetk, eriliselt ilus vaatepilt – inimene läheb õide ja hakkab särama …

Me oleme harjunud vähesega hakkama saama, aga kui palju täidetum, kergem ja helgem, armastusküllasem ja elurõõmust tulvil võib elukogemus olla, kui väärtuslik eluenergia saab voolata takistusteta. ♥ See on kuldaväärt kogemus. ♥

Kui resoneerusid ja tunned kutset, küsi varjutöö seanssi: aive.roots@gmail.com

Helget voogu ja kantust!

Mina tänan ja õnnistan ♥

P.S.

Seanss saab toimuma jumaliku valguse ja tingimusteta armastuse voos, valin intuitiivselt kaardid (taro ja/või oraaklikaardid), kutsume appi just need energiad, kes aidata saavad (Reiki, Akaši kroonikad, väeloomad, peainglid, ülestõusnud meistrid, kristallid jt) ja siis sukeldume sügavustesse. Tegemist on intensiivse energiatööga. Seega vali hästi ajahetk, mil otsustad selle rännaku ette võtta. See võiks olla aeg, mil oled endaga heas kohas ja valmis ka raskematele teemadele otsa vaatama. Kui oled oma soovi väljendanud, jõuab minuni juhatus, kuidas me edasi toimetame.

NB!

Varjutöö seansi puhul on olnud abi ka juhendatud meditatsioon-rännakust oma sisemaastikel ehk sisekaemusest läbi oma südame ja hingevalguse.

♥ Vaatame südamega ja kuulame armastusega.

♥ Kutsume appi oma kõrgemad aspektid ja valguspere.

♥ Töötame neljal tasandil: emotsionaalsel, mentaalsel, füüsilisel ja spirituaalsel.

♥ Võivad kerkida teemad, mis on seotud suguvõsa karmaga või ka eelnevate elude kogemuste ja kokkulepetega.

Oleme sellekski valmis – tööriistad toimetamiseks on olemas. Kuulatan juhatust ja oma intuitsiooni ning juhendan Sinu kulgemist. Ruum on hoitud ja turvaline. Seansilt saad kaasa kergema ja helgema olemise, selguse ja manuaali, millele toetuda, et iseseisvalt jätkata. Vajadusel olen olemas ja toetan ka edaspidi.

Aega varu 1,5 tundi ja tasakaalupanuseks 100 küllust. Sõltuvalt seansi raskusastmest võib tasakaalupanus varieeruda.